Po stażu | All for One Poland

Po stażu

Koniec roku to czas podsumowań i nowych postanowień. My – w ramach podsumowania tegorocznego Programu Stażowego – postanowiliśmy poznać wrażenia jego uczestników. Poniżej fragmenty wypowiedzi naszych byłych stażystów, a aktualnych pracowników.

Kamila, staż w zespole Finansów i Kontrolingu:

„Już pierwszego dnia, podczas oprowadzenia po firmie i wyjaśnienia zasad w niej panujących, pozytywne wrażenie wywarł na mnie zwyczaj zwracania się do wszystkich współpracowników po imieniu, co pomogło w bezbolesnej aklimatyzacji. Jak mogłam się też przekonać, transfer wiedzy i umiejętności jest w firmie bardzo ważny (…) Dwa miesiące nauki funkcjonalności systemu zaowocowały znaczną i ważną wiedzą, a także stanowczym przekonaniem, że chciałabym zostać w firmie na dłuższy czas i pracować w module finansowym SAPa. Prezentacja wyników, dokonana przed zespołem na koniec trwania stażu, na szczęście przekonała też do tego moich przełożonych.”

Natalia, staż w zespole Rozwiązań Portalowych:

Dni spędzone w BCC zaliczam do bardzo owocnych. Staż tutaj pozwolił mi znacząco rozwinąć swoje umiejętności. Wszystko to dzięki ciekawym projektom, w których brałam udział oraz pomocnym kolegom z zespołu, którzy chętnie dzielili się swoją wiedzą i umiejętnościami. (…) aspektem, którego mocno się obawiałam, była kwestia pogodzenia stażu ze studiami dziennymi. Na szczęście i w tym temacie byłam pozytywnie zaskoczona. Możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy pozwoliła mi bez problemu zgrać wszystkie obowiązki.”

Kinga, staż w Zespole Gospodarki Magazynowej i Materiałowej:

„Staż w firmie BCC był dla mnie niewątpliwie ciekawym przeżyciem. Miałam do wykonania zadanie, związane z tematem o którym wcześniej nie słyszałam. Pierwszy raz miałam styczność z programem SAP i chociaż wcześniej poznałam inny system klasy ERP, to o ich tak szerokim zastosowaniu  usłyszałam po raz pierwszy. Poza tym staż w firmie konsultanckiej dał mi możliwość zaobserwowania trybu pracy takiego przedsiębiorstwa.”

Kasia, staż w zespole Zarządzania Efektywnością Organizacji:

„Staż oceniam pozytywnie. W jego trakcie mogłam zapoznać się z narzędziami SAP oraz miałam dostęp do odpowiednich szkoleń. Otrzymywałam zadania praktyczne, dzięki czemu mój czas spędzony w BCC był efektywny. Na końcu miałam okazję przedstawić utworzone przeze mnie rozwiązanie przed całym zespołem w formie warsztatów, co również stanowiło ciekawe doświadczenie.”

Ania, staż w Zespole e-HR:

„Swój staż w BCC rozpoczęłam w połowie października, po zakończeniu studiów. Trafiłam do bardzo sympatycznego zespołu. Kiedy tylko miałam jakieś pytanie lub problem zawsze miałam do kogo zwrócić się o pomoc. Poznałam język programowania  ABAP i moduł HR. Atmosfera panująca w całej firmie sprawia, że nowa osoba nie czuje się tu zagubiona. Dzięki stażowi wiele się nauczyłam a także znalazłam pracę.”

Kamil, staż w zespole Rozwiązań Portalowych

„Na rozmowie kwalifikacyjnej dowiedziałem się, że będę pomagał w pracach programistycznych zespołu. Moje obawy odnośnie przenoszenia pełnych kartonów papierów lub parzenia kawy zniknęły, ale pojawiły się inne: obawiałem się, czy dam radę. Po kilku dniach stażu odetchnąłem z ulgą. Moi koledzy otoczyli mnie fantastyczną opieką, pomagając kiedy tego potrzebowałem. Nie było zwrotów w stylu: „To ty tego nie umiesz??…”, „Gdzie Ty na studia chodziłeś??”. Po jakimś czasie byłem pewien, że zawsze mogę  śmiało pytać. (…) najważniejszym czynnikiem tych praktyk była atmosfera w której się pracowało. Każdy odnosił się do mnie z szacunkiem i przyjacielskim nastawieniem. Muszę przyznać, że pomogło mi to przełamać pierwsze bariery komunikacyjne.”

Rekrutacja na staże wakacyjne w roku 2013 rozpocznie się w kwietniu – serdecznie zapraszamy.

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com