OFFerty: spotkajmy się w Bydgoszczy | All for One Poland

OFFerty: spotkajmy się w Bydgoszczy

Dla studentów październik to początek roku akademickiego. Dla BCC – doskonały czas, aby spotkać się ze wszystkimi osobami zainteresowanymi naszą firmą. Bądźmy więc razem 20 października 2011 roku w Hali Łuczniczka w Bydgoszczy na targach pracy OFFerty.

Choć żyjemy w czasach postępu technologicznego, za nieocenione uważamy spotkania bezpośrednie. W Bydgoszczy funkcjonuje jedno z biur BCC, dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych z regionu, którzy chcieliby się dowiedzieć czegoś więcej o naszej firmie, o tym jak się u nas pracuje, jak można zdobyć u nas cenne doświadczenie zawodowe i co oferujemy pracownikom. Każdy tu znajdzie coś dla siebie: jesteśmy otwarci na współpracę zarówno w formie praktyk lub stażu, jak i stałego zatrudnienia.

Zawsze chętnie odpowiadamy na wszelkie możliwie pojawiające się pytania, gdyż dla nas również jest to ciekawa szansa spojrzenia na pracę w BCC z nowej perspektywy. Nie zabraknie również nietypowych elementów, gdyż na naszym stoisku znajdzie się też… urna. Więcej nie zdradzimy – musicie to zobaczyć sami.

Organizatorem targów OFFerty jest Porozumienie Bydgoskich Biur Karier sześciu największych uczelni miasta. Mottem tegorocznej edycji OFFert jest hasło „Szukaj pracy – Buduj sieć kontaktów”. Z tego względu wszystkie atrakcje towarzyszące targom dotyczyć będą znaczenia komunikacji w biznesie. W programie targów znajdują się także warsztaty z komunikacji interpersonalnej, autoprezentacji, itp. Więcej: www.offerty.byd.pl
 

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com