Nowy profil na Facebooku – Kariera w Grupie BCC | All for One Poland

Nowy profil na Facebooku – Kariera w Grupie BCC

Podobno, jeśli ktoś nie ma konta na Facebooku, to nie istnieje…Oprócz firmowego fanpage’u BCC, teraz utworzyliśmy nowy dodatkowy profil – aby można było nas lepiej poznać „od kuchni”. No i rozdajemy świąteczne prezenty!

Ciekawe filmy, zabawna grafika, garść informacji o tym, co się u nas dzieje… Wszystko na luzie i z uśmiechem. Jeśli więc ktoś poszukuje konkretnych informacji – zapraszamy raczej na naszą stronę, bo w tym miejscu… chcemy się po prostu dobrze  bawić!

Na święta nie odmówimy sobie też oczywiście okazji, by rozdać kilka upominków – na żywo i poprzez Facebooka. Będziemy na uczelniach wyższych:

 • poniedziałek, 15 grudnia o godz. 13:00 (Uniwersytet im. A Mickiewicza, Wydział Matematyki i Informatyki, ul. Umultowska 87, Poznań)
 • środa, 17 grudnia o godz. 9:30 (Wyższa Szkoła Bankowa, budynek CP, ul. Ratajczaka 5/7, Poznań)
 • czwartek, 18 grudnia o godz. 10:45 (Politechnika Poznańska, Centrum Wykładowe, ul. Piotrowo 2, Poznań)
 • oraz w wielu innych miejscach, więc miejcie oczy szeroko otwarte.

Jeśli też chcecie wygrać coś w nadchodzących konkursach, zapraszamy do polubienia profilu Grupy BCC już teraz! 

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com