Christmas zONE | All for One Poland

Christmas zONE

Jedna noc, moc atrakcji.

W grudniu po prawie 3 latach przerwy udało się nam się zorganizować Christmas Party All for One Poland. Jedna noc, kilka uroczystości, integracja i atrakcje dodatkowe dodały magii i świątecznego nastroju.

Oprócz spotkania i wspólnej zabawy, mieliśmy okazję uczcić „Złote Jubileusze” i wyłonić zwycięzców Gali Docenienia „Values Awards”.

Złoci Jubilaci, to osoby z ponad 20-letnim stażem pracy, które budowały organizację od podstaw, wytaczając kierunki rozwoju. Osoby myślące nieszablonowo i wyprzedzające trendy. Liderzy, którzy dzięki swojemu zaangażowaniu i ciężkiej pracy pozwolili, aby All for One Poland stało się jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm w branży SAP. Bardzo się cieszymy, że o stabilności organizacji świadczą tak mocne filary – jakimi są nasi „ozłoceni” jubilaci.

Gala Docenienia natomiast wyłoniła zwycięzców plebiscytu wartości firmy. Wszyscy pracownicy mieli okazję oddać swój głos i podziękować koleżance/koledze z zespołu, działu, całej firmy. Siedmiu wspaniałych, w których dostrzeżono daną wartość, miało okazję stanąć na scenie i odebrać statuetki „Values Awards”. Jeszcze raz wielkie brawa dla zwycięzców!

Galeria zdjęć z wydarzenia

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.