„Zakoduj świat, zaprogramuj karierę” – turniej programistyczny w BCC | All for One Poland

„Zakoduj świat, zaprogramuj karierę” – turniej programistyczny w BCC

Mówi się, że można zawojować świat. My uważamy, że świat można też… zakodować, a siebie zaprogramować na sukces. Wystarczy tylko wiedzieć jak! Jeśli masz na to pomysł, weź udział w najbliższym turnieju programistycznym BCC „Zakoduj świat, zaprogramuj karierę” i w kilka godzin wygraj cenne nagrody rzeczowe oraz staż!

W kwietniu w BCC rusza turniej programistyczny „Zakoduj świat, zaprogramuj karierę”. Zapraszamy do udziału studentów lub absolwentów z całej Polski (osobom z daleka zwracamy koszty podróży!), którzy potrafią i lubią programować. Nie jest ważny język, w którym programujesz – zapewniamy bowiem różnorodne środowiska programistyczne: Visual Studio 2012 Express for Windows Desktop, Eclipse lub Netbeans.

Rejestracja
Wypełnione zgłoszenia należy przesyłać drogą mailową na adres kariera@bcc.com.pl, podając niezbędne informacje:

 • imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu
 • nazwa uczelni, kierunek studiów, rok ukończenia (planowany lub faktyczny)
 • preferowany język programowania
 • znajomość języków obcych
 • opis min. dwóch zrealizowanych przez siebie projektów programistycznych (również podczas studiów)
 • krótką (max. 300 znaków) odpowiedź na pytanie „Jak rozumiesz nasze hasło Z ROZWOJEM NA TY?”

Harmonogram i etapy turnieju:

 • Do 05.05.2013. przyjmowanie zgłoszeń
 • I etap – piątek 17.05.2013. – półdniowe zmagania programistyczne w siedzibie firmy w Złotnikach k. Poznania – w formie zadań indywidualnych.
 • II etap dla finalistów – wtorek 28.05.2013. – prezentacja stworzonego przez siebie rozwiązania oraz uroczyste wręczenie nagród w siedzibie firmy w Złotnikach k. Poznania

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe: Tablet Samsung Galaxy Note, Konsola Xbox 360 z grami i wiele innych. Nagrodami specjalnymi będą wakacyjne staże w firmie. Wszyscy uczestnicy zakwalifikowani do I etapu otrzymają też zestaw podarunkowy.

Zapoznaj się z regulaminem turnieju i zarejestruj już teraz! Masz pytania? Dzwoń śmiało: 061 827 70 00!
 

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com