„Pracodawca na piątkę” – ogólnopolskie badanie AIESEC i BCC | All for One Poland

„Pracodawca na piątkę” – ogólnopolskie badanie AIESEC i BCC

We współpracy z jedną z największych organizacji studenckich AIESEC, w listopadzie tego roku rozpoczęliśmy ogólnopolski projekt badawczy, zbierający informacje na temat oczekiwań studentów wobec przyszłych pracodawców.

W BCC co roku zatrudniamy kilkunastu studentów ostatnich lat lub absolwentów. Niezwykle ważne jest dla nas, aby odpowiadać na potrzeby młodych ludzi i w ten sposób tworzyć optymalne środowisko i warunki pracy. Dlatego też zwracamy się do studentów wyższych uczelni z prośbą o wypełnienie przygotowanej przez nas ankiety oraz przekazanie swoich wskazówek, uwag i preferencji. Ta wiedza pozwoli nam w przyszłości być jeszcze lepszym pracodawcą.

Badanie swym zasięgiem obejmuje studentów ostatnich lat studiów, którzy w sposób naturalny niedługo staną przed ważną decyzją w swoim życiu zawodowym, czyli wyborem odpowiedniej firmy. Z pomocą koordynatorów z ramienia AIESEC odwiedzimy szereg uczelni wyższych z kilku ośrodków akademickich,  w różnych stronach Polski (m.in. będą to Poznań, Kraków, Bydgoszcz, Lublin). Planowana liczba respondentów to ponad 2 500 osób.

Jeśli nie jesteś pewien, czy dotrzemy do Ciebie z ankietą, a chciałbyś wyrazić swoje zdanie, skontaktuj się z nami

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email

  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com