BCC partnerem konkursu „Studenckie gwiazdy sprzedaży” | All for One Poland

BCC partnerem konkursu „Studenckie gwiazdy sprzedaży”

Po raz pierwszy w Polsce, oparty o najlepsze wzorce zagranicznych edycji Student’s Sales Competition, startuje konkurs który ma pokazać i wypromować utalentowanych studentów a pracodawcom wskazać cennych pracowników. Na najlepszych czekają staże w firmach partnerskich i nagroda dodatkowa o wartości 5 000 zł.

Zarządzanie sprzedażą wymaga zróżnicowanych umiejętności – zarówno interpersonalnych, jak i analitycznych. Wymaga też osobowości. Wszystkie te cechy zostaną ocenione u uczestników konkursu podczas dwóch etapów, z których każdy koncentruje się na ocenie innych kompetencji.

I ETAP (10-29 lutego 2012)

Rozwiązanie jednego z case study, dostępnych na stronie konkursu – ocenie podlegają umiejętności analityczno-strategiczne.

II ETAP (3 kwietnia 2012)

Przeznaczony dla 32 osób z najwyższą liczbą punktów po pierwszym etapie. W jego obrębie planowane są różnorodne zadania:

 • Prezentacja – oceniane są techniki sprzedaży, umiejętność prowadzenia prezentacji oraz kompetencje związane z procesem komunikowania się
 • Warsztaty grupowe – praca nad danym zadaniem (np. dotyczącym spadku sprzedaży lub wprowadzenia nowego produktu na rynek). Oceniane są kompetencje interpersonalne.

Więcej szczegółów dostępnych na stronie www.gwiazdysprzedazy.pl
 

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com