BCC na Festiwalu Ekonomisty UMK w Toruniu | All for One Poland

BCC na Festiwalu Ekonomisty UMK w Toruniu

W poniedziałek 3 grudnia o godz. 13:00 konsultantka BCC poprowadzi wykład pt. „Pricing – niewykorzystany potencjał” podczas Festiwalu Ekonomisty na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu (sala IX). 

Festiwal Ekonomisty to coroczne święto Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania na Uniwersytecie im. M. Kopernika w Toruniu – w tym roku odbywa się w dniach 3-7 grudnia. Osoby zainteresowane tematyką systemów informatycznych w zarządzaniu nie mogą pominąć wykładu „Pricing – niewykorzystany potencjał” Pauliny Polowczyk. Poniżej kilka słów wprowadzenia….

Rola ustalania cen ewoluuje od taktycznego środka nacisku do broni strategicznej. Świadomość potencjału, jaki drzemie w pricingu, stanowi pierwszy krok do zyskania przewagi konkurencyjnej. Integracja działań cenowych, mająca przełożenie na maksymalizację zysku, wymaga umiejętnego wykorzystania wiedzy z zarządzania cenami oraz rozwiązań informatycznych. Poprzez gromadzenie i odpowiednią prezentację danych, system informatyczny SAP ERP pozwala menedżerom kontrolować stopień realizacji celu, przyjętego w polityce cenowej i kompleksowo zarządzać cenami.

… a resztę poznacie w pierwszy poniedziałek grudnia. Zapraszamy!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com