12 rzeczy, o których nie wolno zapomnieć na urlopie | All for One Poland

12 rzeczy, o których nie wolno zapomnieć na urlopie

Być może pogoda nie nastraja, ale… to już lato, naprawdę! Większość z nas ma już zaplanowany urlop lub się nad nim zastanawia. Przygotowaliśmy krótki poradnik urlopowicza, który pomoże w pełni wypocząć.

Poniżej możecie się zapoznać z poradami, o czym – za żadne skarby świata! – nie należy zapomnieć na urlopie. A konkretnie o:

 • dokumentach, karcie kredytowej, biletach i paszporcie. W przeciwnym razie możecie nakręcić drugą część filmu „Terminal”…
 • wyłączeniu telefonu, wyrzuceniu komputera w kąt, odłączeniu internetu
 • pozbyciu się dzieci i puszczeniu na cały regulator hymnu szczęśliwego rodzica „Wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni…”
 • dzieciach – jeśli już z nimi podróżujemy i decydujemy się na krótki postój na stacji benzynowej
 • butach, innych niż sportowe – aby mieć pewność, że wpuszczą nas do każdego lokalu
 • nabyciu opalenizny – podstawowego atrybutu urlopowicza, którym można szpanować po powrocie
 • kremu z odpowiednim filtrem, aby upragniona opalenizna nie schodziła płatami z poparzonego ciała
 • wypiciu odpowiedniej ilości drinków z parasolką
 • odpoczynku w postaci „glebnięcia się na plaży”, „oglądania kamulców” lub „bratania z tubylcami”
 • odwiedzinach u teściowej (wypowiedziane grobowym tonem)
 • przekopaniu ogrodu, gruntownego posprzątania w piwnicy i wyniesieniu akcesoriów wędkarskich (rzecz jasna, z własnej nieprzymuszonej woli, a nie na znaczącą „prośbę” żony)
 • zrobieniu czegoś dobrego dla świata. Można na przykład zaadoptować słonia w zoo lub przenosić ślimaki z zagrożonego gatunku na drugą stronę autostrady.

Z całą pewnością jest ich więcej… Na pewno z własnego doświadczenia dodacie jeszcze kilka. A póki co życzymy i Wam i sobie udanych wakacji! Po wakacjach zapraszamy na naszą stronę, gdzie będą na Was czekały nowe oferty pracy.

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com