Wyzwania i rozwiązania dla HR w branży Retail – SNP HR Suite for Retail | All for One Poland

Wyzwania i rozwiązania dla HR w branży Retail - SNP HR Suite for Retail

20/12/2018

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

Zapraszamy na webinar poświęcony najbardziej aktualnym wyzwaniom, przed jakimi stoją zarządzający HR w organizacjach rozproszonych oraz rozwiązaniom opartym na najnowszych  zdobyczach technologii informacyjnych ery cyfrowej.

Zarządzanie zasobami ludzkimi w sektorze Retail to:

 • tysiące pracowników w dziesiątkach i setkach lokalizacji
 • nawet tysiące nowych pracowników do przyjęcia i przeszkolenia
 • nowe pokolenie pracowników ceniących sobie elastyczność pracy
 • Rosnąca presja organów kontrolnych
 • Coraz więcej pracy dla działów HR.

Wszystko to rodzi zupełnie nowe oczekiwania względem narzędzi IT wspierających obszar HR. Podczas webinara zaprezentujemy zajawkę pakietu rozwiązań dla HR w sektorze Retail – SNP HR Suite for Retail. Pakiet zawiera narzędzia wspierające kluczowe procesy HR, w tym:

 • planowanie i rozliczanie czasu pracy
 • rekrutacja i onboarding
 • zarządzanie szkoleniami i kompetencjami
 • zarządzanie talentami i sukcesjami
 • oceny pracownicze
 • obsługa spraw pracowniczych (wnioski, zaświadczenia, e-paski płacowe)

Kluczowym elementem pakietu jest SNP E-Time – aplikacja internetowa, usprawniająca przygotowanie przez kierowników grafików pracy dla pracowników, w integracji z SAP HR i SuccessFactors. Narzędzie uwzględnia „z automatu” regulacje prawne i wewnątrzfirmowe dotyczące czasu pracy, dodatkowo – może też uwzględnić preferencje pracowników.  Z SNP E-Time przygotowanie grafików pracy zespołu może trwać teraz kilka minut.

Webinar odbędzie się 20 grudnia o godzinie 11.00. Zapraszamy do rejestracji oraz do przekazania naszego zaproszenia również innym osobom z Państwa firm, które mogą być zainteresowane tą tematyką.

Polecana oferta

20/12/2018

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com