SuccessFactors Compensation | All for One Poland

SuccessFactors Compensation

Autostradą przez SuccessFactors

31/05/2023

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

Zapraszamy na kolejny webinar z serii “Autostradą przez SuccessFactors", w którym przedstawimy Państwu moduł Compensation.

SuccessFactors Compensation oferuje szereg korzyści dla firm takich jak zwiększenie efektywności procesów zarządzania wynagrodzeniami oraz lepszą kontrolę nad budżetem wynagrodzeń. Dzięki modułowi Compensation, organizacje mogą tworzyć bardziej dopasowane do potrzeb pracowników i strategii firmy programy wynagrodzeń, co przekłada się na lepsze wyniki biznesowe oraz większą satysfakcję pracowników. Ponadto, SuccessFactors Compensation umożliwia przyśpieszenie i usprawnienie całych procesów podwyżkowych, poprzez łatwe i przejrzyste przeprowadzanie ich z poziomu przeglądarki, niezależnie od miejsca gdzie się w danym momencie znajdujemy.

SuccessFactors Compensation daje również możliwość spersonalizowanego, zaawansowanego raportowania, co pozwala łatwo kontrolować wykorzystanie budżetu oraz jego powiązania z wynikami firmy. Dzięki temu, organizacje mogą podejmować bardziej świadome decyzje w zakresie zarządzania wynagrodzeniami i budżetami oraz podejmować w ich zakresie szybkie działania korygujące.

SAP SuccessFactors to wiodące rozwiązanie wspierające organizacje w pozyskiwaniu, motywowaniu i rozwijaniu pracowników.

Dowiedz się więcej o SAP SuccessFactors

31/05/2023

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.