SAP Business One w chmurze SNP – bezpieczny i wydajny | All for One Poland

SAP Business One w chmurze SNP - bezpieczny i wydajny

11/04/2019

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

Przeniesienie SAP Business One do prywatnej chmury SNP pozwala firmom skoncentrować się na rozwoju biznesu. Utrzymaniem systemu, zapewnieniem jego wydajności i bezpieczeństwa zajmują się specjaliści SNP.

Podczas webinara powiemy o możliwościach i zaletach utrzymywania SAP Business One w chmurze SNP:

 • wysoki poziom bezpieczeństwa – kompleksowa i wydajna infrastruktura podwójnego Data Center
 • brak ograniczeń platformy sprzętowo-programowej
 • stała opieka specjalistów
 • bezpieczeństwo danych dzięki systemowi kopii zapasowych

Przestawimy także sam proces migracji (przeniesienia) systemu SAP Business One do chmury SNP.

SNP dostarcza komplet usług związanych z SAP Business One – od utrzymania systemu (hosting SAP Business One) i wsparcia użytkowników (serwis aplikacyjny SAP Business One), po rozwój i nowe wdrożenia, a także dodatki (rozszerzenia) do SAP Business One.

Zapraszamy do rejestracji na webinar!

11/04/2019

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com