Przed migracją do S/4HANA. Business Partner, nowe środki trwałe – co jeszcze? | All for One Poland

Przed migracją do S/4HANA. Business Partner, nowe środki trwałe – co jeszcze?

23/05/2024 | 11:00 - 11:45

Wszystkie firmy korzystające z SAP ERP/ECC czeka w niedalekiej przyszłości przejście na system SAP S/4HANA. A może warto wcześniej przeprowadzić zmiany, które znacznie uproszczą przyszły projekt migracji?

Zapraszamy na webinar, podczas którego nasz ekspert przedstawi, jakie projekty warto przeprowadzić PRZED konwersją do S/4HANA, jednocześnie osiągając biznesowe korzyści z wdrożenia nowych funkcji:

 • wdrożenie funkcjonalności partnera biznesowego (Business Partner)
 • wdrożenie nowego silnika środków trwałych („nowe FIAA”)
 • projekt weryfikacji i archiwizacji danych pod kątem migracji

Zastanowimy się również, jak najlepiej podejść do wdrożenia nowej księgi głównej (New General Ledger) w kontekście planowanej migracji na S/4.

Zapraszamy do rejestracji.

Nasza oferta

Dowiedz się więcej o migracji do S/4HANA

23/05/2024 | 11:00 - 11:45

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.