Polski Ład i zmiany w systemach kadrowo-płacowych SAP od 2022 | All for One Poland

Polski Ład i zmiany w systemach kadrowo-płacowych SAP od 2022

07/12/2021

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

Zmiany w podatkach i naliczaniu składek, które według planów rządu mają wejść w życie od 1 stycznia 2022 r., niosą za sobą konieczność dokonania zmian w systemach kadrowo-płacowych przedsiębiorstw. Podczas webinara przedstawimy Państwu podstawowe informacje o zakresie koniecznych zmian oraz możliwych sposobach ich implementacji w systemach HR SAP (SAP HR / SAP HCM, SAP SuccessFactors).

 • Co się zmienia w przepisach prawnych, istotnych z punktu widzenia rozliczeń wynagrodzeń pracowniczych i od kiedy
 • Jaki wpływ mają zmiany przepisów na funkcjonalności i algorytmy w systemach HR SAP
 • Jakie rozwiązania zostały już przygotowane w ramach standardowych rozwiązań lub są planowane do usostępnienia przez producenta oprogramowania – firmę SAP
 • Nasza oferta – pakiet zmian realizujących procedurę przygotowania do 2022 roku w SAP HR/HCM/SuccessFactors (realizowany w ramach umów serwisu aplikacyjnego SAP lub poza nimi)
 • E-Payslips (E-Paski) jako rozwiązanie wspierające informowanie pracowników o zmianach prawnych mających wpływ na zmiany wynagrodzeń

Na webinarze nasz ekspert przedstawi również inne zmiany w systemach HR SAP, czekające nas w 2022 roku (m.in. zmiany w zasiłkach w związku z programem cyfryzacji ZUS 2021-2025).

Dowiedz się więcej

W naszym poradniku przeczytasz więcej o zmianach w systemach kadrowo-płacowych SAP, jakie wprowadza program Polski Ład.

07/12/2021

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email

  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com