Obsługa faktur zakupowych w All for One KSeF Purchase Invoices | All for One Poland

Obsługa faktur zakupowych

w All for One KSeF Purchase Invoices

16/10/2023

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

Czy wiesz, że All for One KseF może w Twojej firmie obsłużyć również faktury od dostawców? Zapraszamy na webinar, podczas którego nasz ekspert przedstawi KSeF Purchase Invoices. Rozwiązanie automatyzuje obsługę faktur zakupowych i eliminuje błędy w procesie, a firma oszczędza czas pracowników.

KSeF Purchase Invoices jest opcjonalnym rozszerzeniem naszego pakietu All for One KseF do obsługi faktur zakupowych. Umożliwia dalsze przetwarzanie faktur zakupowych po pobraniu ich do monitora KSEF.

Podczas webinara zaprezentujemy funkcjonalności rozwiązania i przykładowe scenariusze użycia. Rozwiązanie oferuje pre-mapowanie danych nagłówka z faktury XML KSEF na struktury charakterystyczne dla systemu SAP i może zostać zmodyfikowane/rozbudowane o pre-mapowanie pozycji zależnie od jednostki gospodarczej/dostawcy.

Zapraszamy do rejestracji i udziału!

Nasza oferta

Dowiedz się więcej o All for One KSeF – kompleksowym pakiecie do intregracji firmowego środowiska SAP z Krajowym Systemem e-Faktur. Nasze rozwiązanie wybrało już ok. 100 firm!

16/10/2023

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.