Nowy SNP JPK z automatyzacją analizy plików i tworzenia korekt | All for One Poland

Nowy SNP JPK z automatyzacją analizy plików i tworzenia korekt

27/04/2021

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

Zapraszamy na webinar, podczas którego przestawimy SNP JPK dla SAP – rozwiązanie pozwalające przygotować system SAP do generowania danych podatkowych i księgowych w formie JPK (Jednolitego Pliku Kontrolnego), zgodnie z aktualnymi przepisami. Z rozwiązania SNP korzysta już ponad 200 firm.

W pierwszej części webinara zaprezentujemy przegląd pełnej funkcjonalności naszego rozwiązania.

W drugiej części skupimy się na nowej opcji pakietu SNP JPK: funkcjonalności automatyzacji analiz i korekt plików JPK. Obecne regulacje zobowiązują działy księgowości do regularnego monitorowania okresów ubiegłych i – w razie wystąpienia przyczyny do korekty – do ich szybkiej poprawy (14 dni). W przypadku stwierdzenia błędu lub przyczyny do złożenia korekty w pliku JPK_V7 we własnym zakresie, przedsiębiorca ma obowiązek złożyć korektę pliku JPK w terminie do 14 dni licząc od dnia:

 • wykrycia błędu w przekazanym pliku JPK, wykrycia wykazania danych niezgodne ze stanem faktycznym, lub
 • dokonania zmiany danych zawartych w pliku JPK

Nowa funkcjonalność pozwala również porównać zestawienia JPK dla danego okresu i wskazać (oraz poprawić) wpisy wymagające korekty.

Webinar jest przeznaczony zarówno dla firm korzystających już z SNP JPK i zainteresowanych rozszerzeniem o nowe funkcje, jak i tych przedsiębiorstw, które są zainteresowane kompleksowym rozwiązaniem dla JPK w SAP.

Jednolity Plik Kontrolny w SAP

Dowiedz się więcej o SNP JPK

27/04/2021

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com