Nowy E-Time: inteligentne planowanie czasu pracy teraz w BeeOffice | All for One Poland

Nowy E-Time: inteligentne planowanie czasu pracy teraz w BeeOffice

15/12/2023

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

Tworzenie grafików pracy zespołu w ciągu minut, zamiast dni? Zautomatyzowane planowanie i rozliczanie czasu pracy dla tysięcy pracowników w setkach lokalizacji? To możliwe, dzięki nowej generacji naszego rozwiązania E-Time, od teraz dostępnego na platformie samoobsługowej BeeOffice.

Rozwiązanie przeznaczone jest dla dużych organizacji, w których planowanie czasu pracy jest wyzwaniem organizacyjnym. E-Time pozwala kierownikom planować czas pracowników, uwzględniając ich dostępność i preferencje, w zgodzie z regulacjami prawnymi i firmowymi. Z poprzednich generacji rozwiązania E-Time korzystają już z sukcesem nasi klienci – sieci handlowe, zakłady produkcyjne i firmy usługowe. Najnowsza, trzecia już generacja E-Time jest dostępna w nowej technologii, na platformie samoobsługowej BeeOffice. BeeOffice umożliwia digitalizację i optymalizację procesów, związanych z zarządzaniem sprawami pracowniczymi, rozliczaniem podróży służbowych i in.

Na webinarze zaprezentujemy m.in.

 • proces tworzenia i akceptacji grafików pracy, wspierany automatyzacjami
 • uwzględnienie przy planowaniu: zapotrzebowania na pracę; regulacji kodeksowych i firmowych; dostępności pracowników
 • Employee Experience: możliwość uwzględnienia preferencji pracownika
 • ewaluacja czasu pracy – rozliczenie do listy płac
 • integracja z systemami HCM (np. SAP HR/HCM, SuccessFactors)

Zapraszamy do rejestracji!

Nasza oferta

Dowiedz się więcej o możliwościach E-Time

15/12/2023

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.