Migracja do S/4HANA. Scenariusze, lessons learned | All for One Poland

Migracja do S/4HANA

scenariusze, lessons learned

27/01/2023

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

Do 2027 roku wszystkie organizacje korzystające z SAP ERP powinny przejść na S/4HANA – najnowszy system ERP od SAP. Aby uniknąć problemów z zasobami projektowymi, już teraz należy podjąć przygotowania do migracji.

All for One Poland wspiera przygotowanie i realizację migracji, pomagając wybrać optymalny scenariusz migracji w zależności od potrzeb i wymagań klienta. Podczas webinara przedstawimy trzy scenariusze: Greenfield, Bluefield, Brownfield.

Najwięcej miejsca poświęcimy na omówienie unikalnego podejścia Bluefield, umożliwiającego uruchomienie S/4HANA z nowymi funkcjami, wraz z dostępnością danych historycznych. Dzięki Bluefield, kilka transformacji biznesowych i technologicznych (np. przejście na chmurę i konsolidacja systemów) może być wykonane w ramach jednego projektu wraz z migracją na S/4HANA, z minimalnym czasem przestoju dla biznesu (Near Zero Downtime). Wszystko to jest możliwe dzięki wykorzystaniu  platformy CrystalBridge, automatyzującej czynności migracyjne.

Prezentację poprowadzą nasi eksperci z Digital Transformation Center – dedykowanego centrum kompetencyjnego All for One Poland, który wspiera dziesiątki projektów transformacyjnych SAP rocznie. Serdecznie zapraszamy!

Dowiedz się więcej o migracji do S/4HANA

Wybierz optymalny scenariusz migracji

27/01/2023

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email

  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com