Konwersja do S/4HANA – a co z developmentem ABAP? | All for One Poland

Konwersja do S/4HANA - a co z developmentem ABAP?

28/02/2024

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

Każda firma pracująca na SAP posiada mniej lub więcej specyficznych rozszerzeń, szytych na miarę w różnych technologiach (od ABAP po inne technologie custom software). Co konwersja do S/4HANA oznacza dla custom developmentu ABAP? Jakie są możliwe kroki i narzędzia, aby dostosować niestandardowy kod ABAP tak, aby działał poprawnie na nowym systemie S/4? Jaki jest kierunek rozwoju custom developmentu ABAP w podejściu „towards SAP clean core”?

Zapraszamy serdecznie na webinar, podczas którego nasza ekspertka przedstawi zagadnienie dostosowania niestandardowego kodu ABAP podczas migracji do SAP S/4HANA tak, aby dotychczas zaimplementowane rozwiązania działały poprawnie na nowym systemie.

Opowiemy m.in. o:

 • dostosowaniach kodu ABAP w harmonogramie projektu;
 • dostępnych narzędziach;
 • kierunkach rozwoju custom developmentu ABAP w podejściu „towards SAP clean core”.

Zapraszamy do rejestracji!

Nasza oferta

Dowiedz się więcej o migracji do S/4HANA

28/02/2024

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.