HR 4.0 – wyzwania HR w dobie employee experience | All for One Poland

HR 4.0 - wyzwania HR w dobie employee experience

18/12/2019

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

Spójrz na cyfryzację HR od strony employee experience. Zapraszamy na webinar, które poprowadzi Anna Gnoińska – ekspert w zakresie strategii HR i cyfrowej transformacji, z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu HR w dużych organizacjach międzynarodowych i krajowych.

Sytuacja na rynku pracy zmusza pracodawców do podejmowania coraz intensywniejszych wysiłków aby zdobyć, utrzymać i zmotywować pracowników. Teraz to oni dyktują warunki i stawiają przed działami HR zupełnie nowe wyzwania. Pracownicy nowego pokolenia potrzebują mentorów zamiast menedżerów, w pracy chcą realizować pasje, nie akceptują wojskowego drylu, oczekują regularnej informacji zwrotnej i coachingu, chcą dzielić się ze współpracownikami swoimi wartościami i zainteresowaniami.

Narzędzia IT dla HR również powinny podążać za nowymi oczekiwaniami – czyli tak jak aplikacje konsumenckie – być łatwe w obsłudze, atrakcyjne wizualnie i dające możliwości wymiany informacji – podobnie jak media społecznościowe.

Jak dziś być skutecznym liderem HR? Jak dotrzeć z ofertą pracodawcy do nowych pokoleń pracowników, jak zapewnić motywację wewnętrzną, żeby czuli się częścią organizacji? Jak ich utrzymać i najlepiej wykorzystać talenty?

Odpowiedzią jest „Employee experience”, czyli zapewnienie pracownikowi pozytywnych doświadczeń z punktu widzenia różnych aspektów organizacji, począwszy od rekrutacji, poprzez rozwój, a kończąc na odejściu z firmy. Należy więc przemyśleć koncepcję pracownika jako klienta wewnętrznego, partnera biznesowego i współtwórcy sukcesu firmy. Nie uda się tego dokonać  bez nowoczesnych narzędzi informatycznych dla HR, które powinny wspierać menedżerów w zarządzaniu nową kadrą, a samym pracownikom oferować doświadczenie,  które ich zmotywuje i pozwoli utrzymać w organizacji.

Agenda:

 • jak rozpocząć proces cyfrowej transformacji HR;
 • jak zaangażować wszystkich interesariuszy;
 • jak wybrać rozwiązania informatyczne;
 • jak wyliczyć zwrot z inwestycji.

Webinar odbędzie się 18 grudnia o godzinie 11.00. Zapraszamy do rejestracji.

Prowadząca: Anna Gnoińska – ekspert w zakresie strategii HR i cyfrowej transformacji HR, właściciel  revit.hr. Doświadczenie zdobywała jako dyrektor i członek Zarządu odpowiedzialny za HR, komunikację i zarządzanie zmianą. Pracowała w spółkach międzynarodowych i krajowych w sektorze bankowym, mediów i energetycznym. Studiowała finanse i zarządzanie we Francji i w Niemczech w ramach NEOMA Business School. Dodatkowo ukończyła program Swedish Institute w zakresie CSR i program „Creativity&Innovation in the Organization” na UCLA. Europejka z przekonania. Mówi pięcioma językami. Pasjonuje się przyszłością pracy, zrównoważonym rozwojem w dobie globalizacji oraz przywództwem kobiet.

18/12/2019

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com