Biała lista podatników w SAP z All for One Partner Checker | All for One Poland

Biała lista podatników w SAP z All for One Partner Checker

18/02/2022

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

All for One Partner Checker umożliwia weryfikację danych kontrahentów w bazach KAS (tzw. biała lista podatników) i UE (VIES), bezpośrednio w systemie SAP.

Zapraszamy na webinar, podczas którego nasz ekspert zaprezentuje pełną funkcjonalność rozwiązania, z którego korzysta już kilkadziesiąt firm, jak również rozszerzenia All for One Partner Checker:

 • Partner Checker Creator. Umożliwia zautomatyzowane tworzenie kontrahentów w systemie SAP na podstawie danych z zewnętrznych baz oraz sprawdzanie poprawności danych kontrahentów już istniejących w systemie SAP.
 • Partner Checker Edit Proposal. Sprawdzanie paczek przelewów wychodzących, w tym poprawności rachunku bankowego, z możliwością automatycznego założenia blokady płatności w przypadku negatywnej weryfikacji na białej liście.

Podczas sesji zobaczycie Państwo zatem pełen proces – od tworzenia danych podstawowych kontrahenta, po walidacje w trakcie księgowania, weryfikację masową kontrahentów oraz w trakcie dokonywania płatności.

Zapraszamy do rejestracji.

Nasza oferta

Dowiedz się więcej o All for One Partner Checker

18/02/2022

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com