BeeOffice – organizacja bardziej COVID-odporna | All for One Poland

BeeOffice – organizacja bardziej COVID-odporna

25/11/2020

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

BeeOffice to dostępny w chmurze portal samoobsługi pracowniczej, wspierający zarządzanie zespołem i biurem w codziennej pracy. BeeOffice pozwala załatwić mnóstwo spraw zdalnie, kiedykolwiek i skądkolwiek, bez dostępu do biura i papierów. Podczas pandemii okazało się to jeszcze bardziej przydatne niż zwykle.

Z BeeOffice korzysta już ponad 200 organizacji, a także my sami w SNP. Podczas webinara przedstawimy Państwu na konkretnych przykładach od naszych klientów, a także z Grupy SNP, jak dzięki BeeOffice można zminimalizować negatywny wpływ pandemii na codzienne funkcjonowanie firmy.

Opowiemy, jak podczas pandemii użytkownicy BeeOffice:

 • planują i ewidencjonują czas zespołów i pracowników, w podziale na projekty
 • panują nad informacją o dostępności i niedostępności pracowników (w tym nad planem urlopów)
 • rozliczają koszty delegacji bez dostępu do biura
 • załatwiają zdalnie codzienne sprawy pracownicze (m.in. wnioski do działu HR)
 • kontrolują wydatki i zakupy biurowe
 • zapewniają zachowanie zasad social distancingu w biurze
 • porządkują wewnętrzny przepływ informacji o procedurach związanych z COVID

Dowiedz się więcej na temat BeeOffice

25/11/2020

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com