Wsparcie migracji z technologii SAPscript na Adobe Document Service – ADS | All for One Poland

Wsparcie migracji z technologii SAPscript na Adobe Document Service - ADS

W związku z planowanym zakończeniem wsparcia SAP dla technologii SAPscript, w organizacjach korzystających z tej technologii do generowania wydruków z SAP, zachodzi potrzeba użycia alternatywnego rozwiązania (Adobe Document Service – ADS). All for One zapewnia wsparcie dla tej zmiany, zapewniając m.in. instalację serwera SAP NetWeaver+ADS oraz jego utrzymanie.

Na tę chwilę temat jest najpilniejszy dla obszaru HR i e-Deklaracji/PIT-11. Formularz w Adobe dla PIT-11 w wersji 29 jest ostatnią wersją wydaną przez SAP, która umożliwia wykorzystanie wycofywanej metody wydruku poprzez smartforms. Każda kolejna wersja będzie wspierana wyłącznie przy użyciu usług Adobe Document Services.

Nota SAP wprowadzająca formularze Adobe dla PIT i wskazująca na konieczność instalacji usługi Adobe Document Service to nota ‘3169544 – Version 29 of PIT-11 tax form for year 2022’. ADS można zainstalować na istniejącym systemie SAP NetWeaver Java. Jeżeli Klient nie ma w swoim środowisku systemu SAP NetWeaver Java, należy zainstalować osobny system i połączyć go z systemem SAP HR. Nie jest wymagana osobna licencja.

All for One Poland świadczy usługi:

 • instalacji SAP NetWeaver Java z SAP ADS wraz z konfiguracją połączenia z systemem SAP HR
 • utrzymania (hostingu) SAP NetWeaver Java wraz z SAP ADS, w prywatnej chmurze All for One Managed Cloud

Prosimy o kontakt w celu ustalenia zakresu naszego wsparcia dla Państwa firmy.

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email

  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com