SNP wśród liderów sprzedaży SAP Business One w Polsce | All for One Poland

SNP wśród liderów sprzedaży SAP Business One w Polsce

Miło nam poinformować, że znaleźliśmy się w gronie trzech firm wyróżnionych za największą sprzedaż licencji SAP Business One w Polsce w 2017 r. oraz w kategorii Nowych Klientów w Polsce w 2017 r.

SAP Business One to rozwiązanie klasy ERP, zaprojektowane z myślą o potrzebach i możliwościach małych i średnich przedsiębiorstw. Jego zadaniem jest zwiększenie wydajności i opłacalności oraz wsparcie w podejmowaniu decyzji w oparciu o łatwo dostępne i przejrzyste informacje.

SAP Business One (zwany też potocznie SAP B1) jest przystępny cenowo i nie wymaga skomplikowanego wdrożenia. System może być wykorzystywany nawet po paru dniach, bez konieczności zaburzania obsługiwanych procesów.

Rozwiązanie jest przeznaczone dla:

 • małych i średnich firm, zainteresowanych szybkim zwrotem z inwestycji IT w system
 • dużych, wieloodziałowych organizacji, które chciałyby uruchomić SAP w swoich mniejszych oddziałach bez kosztownego projektu wdrożeniowego czy rolloutu systemu centralnego

 

SNP (do 2017 – BCC) jest od lat liderem we wdrożeniach SAP dla sektora MŚP. SNP Poland jest jedynym partnerem SAP w Polsce, który wdraża oba rozwiązania ERP firmy SAP dla rynku MŚP (zarówno system SAP Business One, jak i SPRINT – pakiet SAP All-in-One oparty na S/4HANA).

SAP Business One to rozwiązanie sprawdzone, na którym pracują firmy na całym świecie. Z jego możliwości korzysta ponad 55 tysięcy firm w ponad 150 krajach. Dowiedz się więcej o ofercie SAP Business One.

Więcej o ofercie SAP Business One

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.