SNP Online Security Day | All for One Poland

SNP Online Security Day, 24 września 2020 r.

Zapraszamy na spotkania z ekspertami od bezpieczeństwa IT

24 września br. serdecznie zapraszamy na prowadzone przez ekspertów SNP sesje online poświęcone bezpieczeństwu systemów IT.

Praca zdalna, digitalizacja i rozwiązania chmurowe to nie tylko możliwości, ale i zagrożenia. Dowiedz się, jak zapewnić bezpieczeństwo infrastruktury IT w nowej rzeczywistości.

Zapraszamy Państwa na SNP Online Security Day 24 września. Podczas ośmiu sesji tematycznych, prowadzonych w skondensowanej formie 18-minutowych prezentacji, nasi eksperci przedstawią praktyczne rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa.

W drugiej części dnia skoncentrujemy się na zarządzaniu bezpieczeństwem systemów SAP.

Prosimy o zapoznanie się z tematami sesji i rejestrację na każdą sesję z osobna.

Zobacz zaproszenie wideo.

Agenda konferencji

9:00 - 9:18
Systemowe zarządzanie cyberbezpieczeństwem

Jak kompleksowo chronić organizację przed zagrożeniami cybernetycznymi, kierując się priorytetami biznesowymi? Jak właściwie inwestować w bezpieczeństwo? Jakie sprawdzone rozwiązania stosować? Krótka ściągawka postępowania dla CISO i nie tylko.

>> Zarejestruj się na sesję online…

Rafał Grześkowiak
Team Lead IT Projects
SNP
Bartosz Frankowski
Senior IT Consultant
SNP
9:30 - 9:48
Zadbaj o bezpieczeństwo danych w chmurze. Backup as a Service dla Office 365.

Czy masz pewność, że Wasze firmowe dane w chmurze są bezpieczne? 60% poufnych danych przechowywanych w chmurze znajduje się w dokumentach pakietu Office, a aż 75% z nich NIE jest objęte backupem. To oznacza wysokie ryzyko utraty dostępu i kontroli nad danymi pakietu Office 365. Rozwiązanie Veeam Backup dla Microsoft Office 365 pozwala w wygodny sposób zadbać o bezpieczeństwo tych danych i bez problemu odtwarzać efekty codziennej pracy użytkowników.

>> Zarejestruj się na sesję online…

Piotr Sakowicz
IT Consultant
SNP
Zbyszek Sybilski
KAM
SNP
10:00 - 10:18
Sprawne zarządzanie systemami Linux

W dobie powszechnej pracy zdalnej i niedostępności pracowników w biurze, aktualizacja środowisk Linux stała się jeszcze większym wyzwaniem. Nie jest łatwo zachować ten sam poziom poprawek na wszystkich systemach i aktualizować je w różnych terminach. Do tego dochodzi zachowanie spójnej konfiguracji oprogramowania czy analiza logów z systemów i aplikacji. Wyzwania te znakomicie adresują rozwiązania takie jak Foreman, Rudder i Graylog. Dzięki nim możemy zaoszczędzić wiele dni pracy administratorów i pisania skryptów. A to wszystko dostępne już od 0 PLN.

>> Zarejestruj się na sesję online…

Mateusz Tyborski
Team Lead IT Systems Service
SNP
10:30 - 10:48
Bezpieczna e-dokumentacja HR

Korzyści z prowadzenia dokumentacji kadrowej w formie e-teczek, czyli elektronicznych akt osobowych, w nowej rzeczywistości stają się jeszcze bardziej widoczne. Digitalizacja dokumentów HR to wygoda zarówno dla działów HR, dla kierowników liniowych, jak i samych pracowników. Jak wdrożyć i utrzymywać elektroniczne akta osobowe, by chronić się przed niepowołanym dostępem do poufnych danych?

>> Zarejestruj się na sesję online…

Waldemar Burzych
Team Lead QA & Implementations
SNP
11:00 - 11:18
Zaawansowane zarządzanie tożsamością i dostępem do systemów SAP

Usprawnij zarządzanie tożsamością i dostępem (Identity Access Managament) w złożonych środowiskach lokalnych i chmurowych SAP. Dzięki oprogramowaniu SAP Cloud Identity Access Governance możesz zwiększyć bezpieczeństwo i wygodę zarządzania dostępem do SAP, wykorzystując intuicyjny interfejs i proste jednokrotne logowanie w chmurze.

>> Zarejestruj się na sesję online…

Artur Pająk
Team Lead SAP Technology Implementation
SNP
11:30 - 11:48
SAP Managed Services – bezpieczeństwo biznesu oparte o usługi zarządzane dla SAP

Jak zapewnić optymalną i elastyczną infrastrukturę dla systemów SAP, gdy biznes mówi o ciągłości działania i 100% dostępności systemu? Odpowiedzią są profesjonalne usługi zarządzane dla SAP (Managed Services), dopasowane do przyjętej strategii utrzymania SAP, a także do możliwości własnych zasobów i zespołów.

>> Zarejestruj się na sesję online…

Tomasz Drozdowski
Team Lead SAP System Maintenance
SNP
12:00 - 12:18
SAP Security – czy mój SAP jest bezpieczny?

Znajdź 3 krytyczne punkty bezpieczeństwa SAP i sprawdź je!

>> Zarejestruj się na sesję online…

Artur Pająk
Team Lead SAP Technology Implementation
SNP
12:30 - 12:48
Bezpieczne testy w SAP na rzeczywistych danych, zgodnie z RODO

SNP CrystalBridge Test Data Organizer, dzięki wykorzystaniu zanonimizowanych danych z systemu produkcyjnego umożliwia realistyczne i bezpieczne testowanie systemów SAP. Pomaga firmom zoptymalizować procesy rozwoju i transformacji, umożliwia realizację ekonomicznych scenariuszy testów i szkoleń oraz zabezpiecza wrażliwe dane klientów, pracowników i produktów.

>> Zarejestruj się na sesję online…

Wojciech Nowak
Sales Team Manager
SNP
Bartłomiej Janas
IT Products Manager
SNP
Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.