SNP Interface Scanner jest teraz certyfikowanym rozwiązaniem wspomaganym przez SAP NetWeaver® | All for One Poland

SNP Interface Scanner jest teraz certyfikowanym rozwiązaniem wspomaganym przez SAP NetWeaver®

HEIDELBERG, Badenia-Wirtembergia, marzec 2018 r.

Spółka SNP Schneider-Neureither & Partner SE ogłosiła dziś, że opracowane przez nią rozwiązanie SNP Interface Scanner uzyskało certyfikat SAP potwierdzający, że jest ono wspomagane przez platformę technologiczną SAP NetWeaver®. Rozwiązanie integruje się z platformą SAP NetWeaver i umożliwia użytkownikom automatyczne analizowanie i dokumentowanie interfejsów w sposób wymagający minimalnych nakładów pracy. Pozwala to firmom na uzyskanie cennego wglądu w strukturę ich systemów i śledzenie zmian, które mogą nastąpić w czasie.

Oprogramowanie identyfikuje i eliminuje nieużywane interfejsy i połączenia, które nie są już potrzebne (na przykład połączenia z systemami testowymi). Umożliwia to optymalizację procesów biznesowych oraz poprawę bezpieczeństwa i sprawności systemów IT. SAP® Integration and Certification Center (SAP ICC) potwierdziło, że rozwiązanie SNP Interface Scanner w wersji 17.12 jest wspomagane przez SAP NetWeaver. Rozwiązania oparte na platformie SAP NetWeaver można szybciej i łatwiej zintegrować ze środowiskiem rozwiązań SAP. Klienci docenią poprawioną interoperacyjność z aplikacjami SAP oraz z szerokim ekosystemem rozwiązań opartych na platformie SAP NetWeaver. Wybór rozwiązania certyfikowanego przez SAP może również oznaczać obniżenie całkowitych kosztów inwestycji w IT oraz poziomu ryzyka.

„Miło nam poinformować, że SNP Interface Scanner jest obecnie certyfikowanym rozwiązaniem wspomaganym przez platformę SAP NetWeaver” – oznajmił dr Andreas Schneider-Neureither, Prezes SNP SE. „Możliwość korzystania z narzędzia SNP Interface Scanner na platformie SAP NetWeaver i współpracy z innymi rozwiązaniami opartymi na platformie SAP NetWeaver będzie niezwykle korzystna dla naszych obecnych i przyszłych klientów”. To kolejny dowód wysokiej jakości oprogramowania dostarczanego przez SNP. Certyfikacje umożliwiają nam zapewnienie firmom jeszcze lepszego wsparcia w trakcie projektów obejmujących analizę i transformację danych, w szczególności tych, które dotyczą platformy SAP S/4HANA. Jednocześnie zyskujemy dodatkowy impuls do rozwoju naszej działalności związanej z oprogramowaniem”.

Identyfikacja wszystkich interfejsów w środowisku SAP w oparciu o oprogramowanie

SNP Interface Scanner umożliwia automatyczne analizowanie i dokumentowanie interfejsów przy minimalnym nakładzie pracy. Dzięki temu można uzyskać cenną wiedzę na temat struktury systemów oraz wszelkich wprowadzonych zmian – na przykład w celu identyfikacji i eliminacji niewykorzystywanych interfejsów i połączeń, które nie są już potrzebne, optymalizacji procesów biznesowych oraz zwiększenia wydajności operacyjnej, a także bezpieczeństwa systemów informatycznych.

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email

  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com