Kolejny udany rok BCC | All for One Poland

Kolejny udany rok BCC

W 2005 roku BCC znacznie zwiększyło swój potencjał wdrożeniowy i rozpoczęło współpracę z ponad 30 nowymi klientami. Wśród nowych przedsięwzięć znajdują się duże międzynarodowe projekty SAP.

BCC ocenia, że pod koniec 2005 roku osiągnie 15-20% wzrostu przychodów w porównaniu do 2004 r. Ekspansja firmy następuje m.in. dzięki wyspecjalizowaniu się w realizacji złożonych projektów SAP, np. powiązanych ze zmianami organizacyjnymi oraz wdrożeniami nowych rozwiązań SAP. W ciągu roku firma o 40% zwiększyła swój zespół konsultantów SAP i zrealizowała liczne projekty rozwojowe.

W bieżącym roku – zgodnie z wewnętrznymi szacunkami – udział firmy w rynku usług SAP wyniósł około 25%. Coraz większą część przychodów BCC stanowią przychody z outsourcingu – w porównaniu do 2004 roku wzrosły one o 36%. Obecnie z usług outsourcingowych BCC korzysta 20 klientów; w mijającym roku zdecydowało się na nie 10 nowych klientów, a 3 postanowiło rozszerzyć zakres umowy.

„Kolejny udany rok BCC jest efektem konsekwentnego stawiania na rozwój kompetencji pracowników, co zapewnia poziom usług, zgodny z oczekiwaniami najbardziej wymagających klientów. Zdobywamy nowe kontrakty, bo klienci postrzegają nas jako innowacyjnego i godnego zaufania partnera w biznesie.” – powiedział Bartłomiej Buszczak, Dyrektor Generalny BCC.

W 2005 r. BCC silnie inwestowało w rozwój kompetencji firmy oraz liczne projekty wewnętrzne. Utworzone na początku roku Centrum Badań i Rozwoju w 2005 roku koordynowało 18 takich projektów: m.in. prace nad branżowymi pakietami SPRINT, prekonfigurowanym rozwiązaniem mySAP CRM, czy produktami BCC EXTRA, rozszerzającymi standard rozwiązań SAP. Firma nawiązała również współpracę z Instytutem Informatyki Politechniki Poznańskiej.

Wśród ciekawszych przedsięwzięć prowadzonych w 2005 roku przez BCC można wymienić m.in. kompleksowy przegląd łańcucha dostaw dla Tele-Fonika Kable SA, oraz jeden z największych upgradów SAP w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma rozpoczęła też pierwsze duże projekty międzynarodowe. Jednym z nich jest wsparcie koncernu BASF w migracji korporacyjnego systemu SAP z Niemiec do USA. BCC odpowiada za przeprowadzenie projektu w pięciu krajach Europy Środkowej.

W 2005 r. w BCC rozpoczęło pracę 25 nowych konsultantów SAP, co oznacza 40% wzrost kadry wdrożeniowej. Wraz z firmą 7milowy grupa BCC zatrudnia obecnie 92 konsultantów SAP. Jest to największy, a zarazem najbardziej doświadczony zespół wdrożeniowy SAP w Polsce – więcej niż połowa konsultantów posiada ponad pięcioletnie doświadczenie we wdrożeniach tego systemu. Rotacja kadr w BCC wynosi poniżej 2%. W przyszłym roku firma planuje zwiększenie kadry wdrożeniowej o 25%.

W 2006 roku firma planuje osiągnąć 25% wzrost przychodów. BCC liczy na kolejne złożone projekty wdrożeniowe – m.in. w obszarze SAP NetWeaver, Business Intelligence oraz mySAP CRM. W zakresie przychodów z outsourcingu w 2006 roku firma zakłada wzrost o 50%. BCC zamierza mocniej niż dotychczas koncentrować się na oferowaniu konsultingu biznesowego, przede wszystkim w zakresie optymalizacji łańcucha dostaw.

Nasze referencje

Poradniki

Aktualności

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email

  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com