Beeoffice – nowości produktowe czerwiec 2024 | All for One Poland

BeeOffice

Nowości produktowe
czerwiec 2024

Przedstawiamy nowe funkcje, zmiany i ulepszenia wprowadzone w systemie samoobsługi pracowniczej BeeOffice. Znany od dawna moduł Zapotrzebowań do akceptacji i kontroli wydatków zyskał nowe możliwości wykorzystania w innych działach firmy, niezwiązanych z finansami. W module Kart Zadań wprowadzono funkcjonalność umożliwiającą automatyczną zmianę statusu zadań na podstawie wykonania określonej części innego zadania.

ZAPOTRZEBOWANIA – NOWE MOŻLIWOŚCI

BeeOffice od kilku już lat oferuje moduł Zapotrzebowań, który znacząco ułatwia kontrolę nad zakupami i wydatkami pozadelegacyjnymi pracowników. Obecnie poszerzamy możliwość wykorzystania modułu w wielu działach firmy, nie tylko związanych z finansami. Dzięki temu narzędziu możliwa jest pełna obsługa procesu składania i akceptacji wydatków, aż po końcowe rozliczenie faktury. Moduł Zapotrzebowań został zaprojektowany z myślą o firmach, które chcą zwiększyć przejrzystość i efektywność zarządzania swoimi wydatkami.

Nowy moduł umożliwia użytkownikom składanie zapotrzebowań na różnego rodzaju zasoby, które następnie mogą być zatwierdzane przez odpowiednie osoby w firmie. Proces akceptacji jest w pełni zautomatyzowany i elastyczny, pozwalając na wprowadzanie niezbędnych modyfikacji na każdym etapie. Po akceptacji zapotrzebowania moduł ułatwia również końcowe rozliczenie faktur, zapewniając pełną zgodność z zatwierdzonymi wnioskami.

Dzięki zaawansowanym funkcjom raportowania moduł Zapotrzebowań umożliwia łatwe monitorowanie wydatków różnych jednostek organizacyjnych, takich jak serwisanci, administracja czy dział HR. Szczególnie przydatny jest dla działów rekrutacji, które często muszą zarządzać zapotrzebowaniami na różne zasoby w ramach procesów rekrutacyjnych.

Nowe rozwiązanie pozwala na pełną kontrolę nad wydatkami, zwiększając efektywność operacyjną firmy i poprawiając przejrzystość finansową. Dodatkowo system jest intuicyjny w obsłudze, co sprawia, że proces składania i akceptacji zapotrzebowań jest szybki i prosty. Moduł Zapotrzebowań w BeeOffice to nie tylko narzędzie do zarządzania wydatkami, ale także sposób na zwiększenie kontroli nad budżetem i optymalizację procesów zakupowych w firmie.

Jeśli są Państwo zainteresowani uruchomieniem modułu Zapotrzebowania, prosimy o kontakt w sprawie oferty.

WIĘKSZA ELASTYCZNOŚĆ KART ZADAŃ

W BeeOffice wprowadzono nową funkcjonalność umożliwiającą automatyczną zmianę statusu zadań na podstawie wykonania określonej części innego zadania. Obecnie w polach dodatkowych zadania można definiować reguły, które reagują na zmiany. Na przykład po zaznaczeniu odpowiedniego pola w zadaniu 1, zadanie 2 automatycznie zmienia status na „w toku”. Ta zmiana zwiększa elastyczność i automatyzację zarządzania zadaniami, oszczędzając czas i minimalizując błędy. Dzięki temu użytkownicy mogą bardziej precyzyjnie i efektywnie zarządzać swoimi projektami.

Funkcjonalność dostępna dla firm korzystających z modułu Karty Zadań. Jeśli są Państwo zainteresowani uruchomieniem Kart Zadań, prosimy o kontakt w sprawie oferty.

WEBINAR: PEŁNA KONTROLA NAD WYDATKAMI PRACOWNIKÓW DZIĘKI BEEOFFICE

Zapraszamy na kolejny webinar o możliwościach digitalizacji procesów dzięki platformie BeeOffice. Tym razem przyjrzymy się bliżej kontroli nad zakupami i wydatkami pozadelegacyjnymi pracowników. Serdecznie zapraszamy do rejestracji.

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.