All for One Złotym Partnerem SAP NOW 2023 | All for One Poland

All for One Złotym Partnerem SAP NOW 2023

SAP Analytics Cloud w Grupie CCC

Co robi biznes w październiku w Sopocie? Przekonaj się! SAP NOW 2023 to jedno z największych spotkań, skierowanych do kadry zarządzającej wiodących firm w Polsce. Jesteśmy Złotym Partnerem tego wydarzenia. Spotkamy się w Hotelu Sheraton w Sopocie, w dniach 10-11.10.2023 r., lub online. Zachęcamy również do odwiedzenia stoiska All for One i rozmów przy pysznym poczęstunku. Zapraszamy serdecznie!

Nasza prezentacja: SAP Analytics Cloud usprawnia budżetowanie w Grupie CCC

Zapraszamy do rejestracji na Konferencję i na wspólną prezentację Grupy CCC i All for One „SAP Analytics Cloud usprawnia budżetowanie w Grupie CCC”. Prezentację poprowadzą Maciej Buda, Dyrektor Departamentu Controllingu, CCC oraz Bartosz Kram – SAP BI/BW Consultant, All for One.

CCC S.A. jest jedną z największych europejskich spółek w segmencie obuwia. Grupa posiada ok. 90 platform e-commerce i prawie 1000 sklepów w 28 krajach pod markami CCC, eobuwie.pl i Modivo. Od maja 2021 r. spółka poprzez sieć sklepów HalfPrice rozwija sprzedaż również w segmencie off-price. CCC S.A. jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 2004 roku.

Dynamiczne otoczenie rynkowe wymaga ciągłego rewidowania założeń i rozumienia wpływu zmian, zarówno tu i teraz, ale również scenariuszy rozwoju sytuacji w przyszłości w zależności od wielu czynników. Konieczne jest łączenie perspektyw top-down i bottom-up.

SAP Analytics Cloud (SAC) jako narzędzie zintegrowane z systemem SAP oraz dające dostęp do rozbudowanych funkcji raportowych i planistycznych odpowiada na tą potrzebę.

Oferując automatyzację złożonych procesów planistycznych i wykorzystując workflow adekwatny do specyfiki biznesu CCC, ułatwia, skraca i podnosi jakość procesu planowania. Natomiast przejrzysta prezentacja ponoszonych nakładów oraz wyników osiąganych przez kanały sprzedaży ułatwiają decyzje o rozwoju w danym obszarze. Raporty i customizowane dashboardy łączą kluczowe dane finansowe, operacyjne, sprzedażowe i HR. Z kolei dzięki kontroli i konfiguracji uprawnień informacje są dostępne dla użytkowników w zakresie i formie adekwatnej do potrzeb. Dzięki elastyczności SAC pozwala na stopniowe rozbudowanie ekosystemu planistyczno-raportowego w obszarach kluczowych dla użytkowników.

Obserwacje i doświadczenia na gorąco – po wdrożeniu narzędzi planistycznych SAC w Grupie CCC.

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.