SAP CodeJam | All for One Poland

SAP CodeJam w Poznaniu

Getting Started with Machine Learning using SAP HANA and Python

08/05/2024

Termin już minął!

We współpracy z SAP zapraszamy na warsztaty SAP CodeJam w Poznaniu!

Temat warsztatów: Getting Started with Machine Learning using SAP HANA and Python

Kiedy: 8 maja (środa), 10:00 – 16:00

Gdzie: Concordia Design, ul. Zwierzyniecka 3, Poznań, Sala Memo (1 piętro)

Za ile: za darmo, ale obowiązują zapisy i ograniczona liczba miejsc

Język warsztatów: angielski

 

Jeśli pracujesz w SAP na co dzień to to wydarzenie jest dla Ciebie! Nie musisz mieć doświadczenia w tym temacie.

Dowiesz się jak Machine Learing w SAP HANA może być wykorzystywane do tworzenia modeli ML. Co więcej, opowiemy jak SAP Business Application Studio może być używane do pracy z notatnikami Jupyter.

Kto poprowadzi warsztaty?

Vitaliy Rudnytskiy – Architekt w globalnym zespole Developer Advocates w firmie SAP.

W centrum zainteresowań: rozwiązania Big Data i Fast Data, analityka oraz wizualizacja danych. Doświadczenie zawodowe zdobywał jako konsultant technologiczny w Polsce, a potem w USA w Dolinie Krzemowej. Autor artykułów, blogger, prelegent na konferencjach po obu stronach Atlantyku. W 2010 roku wybrany do grupy SAP Mentors – osób uznawanych za najbardziej wpływowe w społeczności technologicznej SAP. Od kilku lat mieszka we Wrocławiu i oddaje się pasji kolekcjonowania starych grafik tego ukochanego miasta.

08/05/2024

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.