Konsulting SAP | Kariera | All for One Poland - Part 2

Konsulting sap

SAP to bezdyskusyjny światowy lider rynku systemów do zarządzania firmami. Nasi konsultanci wdrażają go i rozwijają u klientów – w Polsce i za granicą, w międzynarodowych korporacjach i firmach średniej wielkości. Praca z klientami i z zaawansowanym systemem SAP to podstawa na tym stanowisku. A do tego dużo podróży służbowych.

Poznaj nas – konsultantów wdrożeniowych SAP

Testuję, rozwijam i wdrażam u klientów aplikacje rozszerzające standard SAP w zakresie finansów. Dbam o to, by nasze produkty ułatwiały pracę księgowych i działały zgodnie z aktualnymi przepisami podatkowymi. W czasie wolnym bawię się z małą córką i uczę się języka hiszpańskiego.

 

Szymon, Finance Product Owner w Zespole Finanse i Kontroling

Migracje? Fuzje? Przejęcia? W moim zespole DTC takie wyzwania to codzienność. Dbam o właściwy przebieg transferu danych, biorę udział w projektach transformacyjnych SAP, głównie w module finansów, w którym mam największe doświadczenie. Moją miłością jest crossfit, ale nie pogardzę też dobrym thrillerem.

 

Dżesika, Konsultantka w DTC

Jako konsultant SAP Basis zajmuję się instalacją, aktualizacją oraz migracją systemów SAP. Dbam o wysoką dostępność i wydajność całego środowiska SAP. W wolnym czasie gram na instrumentach klawiszowych. Lubię długie wyprawy rowerowe i żeglarstwo.

 

Maciej, konsultant w Zespole Wdrożenia Technologii SAP

Na czym polega ta praca?

 • Rozwijasz kompetencje w ramach rodziny rozwiązań dla biznesu, które są nr 1 na świecie.
 • Specjalizujesz się w wybranym obszarze biznesu, np. w finansach, kontrolingu, produkcji czy HR lub we wdrożeniach technologii SAP.
 • Pracujesz w międzynarodowym środowisku, dla klientów z różnych branż – banków, producentów żywności, koncernów paliwowych, sieci handlowych…
 • W każdym miesiącu bierzesz udział w jednym dużym projekcie lub w kilku mniejszych, toczących się równolegle.
 • Twoje projekty mają różną skalę, zależnie od potrzeb klientów. Najkrótsze trwają kilka dni, największe – dłużej niż rok.
 • Pozostajesz w bezpośrednim kontakcie z klientami – poznajesz ich potrzeby, dopasowujesz rozwiązanie do ich potrzeb.
 • Bierzesz udział w różnych fazach prac – od tworzenia koncepcji i przygotowania architektury rozwiązania, przez konfigurację, po testy i szkolenie użytkowników.
 • Wykorzystujesz różne metodyki projektowe.
 • Spotykasz się, dyskutujesz, ustalasz, argumentujesz, gasisz pożary – po polsku i angielsku.
 • Poświęcasz czas na poszerzanie swoich kompetencji – szkolisz się, zdobywasz certyfikaty SAP.
 • Praca dla klientów zajmuje Ci kilkanaście dni w miesiącu. Około 50% czasu projektu pracujesz w lokalizacji firmy klienta.
 • Dużo podróżujesz po Polsce i za granicę.

Przejrzyj aktualne oferty pracy

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com