Zapraszamy od 17 października na Wirtualne Targi Pracy | All for One Poland

Zapraszamy od 17 października na Wirtualne Targi Pracy

Po sukcesie wiosennej edycji Wirtualnych Targów Pracy na portalu pracuj.pl, mamy nadzieję na osiągnięcie jeszcze lepszych wyników w edycji jesiennej. W dniach 17-21 października będziecie mogli oglądać naszą prezentację on-line i na bieżąco otrzymywać odpowiedzi na zadawane pytania.

Statystyki podsumowujące wiosenną edycję były dla nas bardzo pochlebne: odwiedziło nas aż 3885 osób! Licznik wskazał też, że każdy gość powracał do nas średnio 2,4 razy a gdyby zsumować czas poświęcony na zapoznanie się z naszymi artykułami i materiałami, okazałoby się, że łącznie spędziliście z BCC 132 737 godziny!

W BCC stawiamy na rozwój. Będąc wiernym tej zasadzie, uznaliśmy więc, że ta edycja musi być jeszcze lepsza. Przygotowaliśmy artykuły przybliżające naszą firmę, w których przeczytacie: o tym, co nas wyróżnia i jak się u nas pracuje, co charakteryzuje pracowników BCC, dlaczego praca konsultanta jest interesująca, jak wygląda proces rekrutacji, itp. W prezentacji pojawiły się też liczne nowości.

Mamy nadzieję, że spełnimy Wasze oczekiwania – serdecznie zapraszamy już wkrótce: www.targi.pracuj.pl
 

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com