Toruń, Poznań, Kraków: spotkajmy się na Dniach Kariery | All for One Poland

Toruń, Poznań, Kraków: spotkajmy się na Dniach Kariery

Dni Kariery to największe targi pracy, praktyk i staży w Polsce skierowane do społeczności studenckiej. Odbywają się już od 20 lat w największych ośrodkach akademickich. Co roku bierze w nich udział około 60 000 studentów oraz około 250 firm. W 2012 roku odwiedzimy edycje w  Poznaniu, Toruniu i Krakowie.


Organizatorem Dni Kariery jest AIESEC – międzynarodowa organizacja studencka, z którą współpracujemy już nie po raz pierwszy.  Dzięki uczestnictwu w Dniach Kariery studenci mogą poznać oferty wiodących pracodawców, porównać je i wybrać tę najodpowiedniejszą dla siebie.

W 2012 roku będziemy obecni podczas trzech edycji. Wszystkich sympatyków BCC zapraszamy na nasze stoisko. Poniżej przedstawiamy kalendarium tegorocznego tournée.

 • 14.03.12. – Toruń, Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika
 • 20.03.12. – Poznań, Międzynarodowe Targi Poznańskie
 • 22.03.12. – Kraków, Hala Sportowa Uniwersytetu Ekonomicznego


Więcej informacji znajdziecie również na stronie organizatora http://www.dnikariery.pl/

 

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email

  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com