Targi Pracy 2013 – spotkajmy się! | All for One Poland

Targi Pracy 2013 – spotkajmy się!

Jak co roku na wiosnę wyruszamy w trasę odwiedzając Targi Pracy. W tym roku rozszerzyliśmy nasze tournée po Polsce, aby spotkać się z jeszcze większą liczbą osób zainteresowanych BCC. Zapoznaj się z naszym kalendarium.

Co roku bierzemy udział w Dniach Kariery, organizowanych przez międzynarodową organizację studencką  AIESEC, ale nie tylko. Chętnie pojawiamy się też na innych Targach Pracy, goszcząc na różnych uczelniach wyższych w Polsce. W tym roku będziemy uczestniczyć w wymienionych niżej spotkaniach:

 • 6 marca, Toruń – Dni Kariery, Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania, ul. Gagarina 13A
 • 12 marca, Zielona Góra – Targi Pracy „Etat 2013”, Wydział Mechaniczny Uniwersytetu Zielonogórskiego, ul. prof. Szafrana 4
 • 13 marca, Poznań – Targi Pracy, Centrum Wykładowe i Biblioteka Techniczna, Politechnika Poznańska, ul. Piotrowo 2
 • 19 marca, Poznań – Dni Kariery, Międzynarodowe Targi Poznańskie, ul. Głogowska 14
 • 25 marca, Kraków – Uniwersytet Ekonomiczny, Pawilon S, ul. Rakowicka 27

Będziemy tam na Was czekać!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com