Święta w BCC | All for One Poland

Święta w BCC

W sobotę 08.12.12. w Bazarze Poznańskim, odbyło się tegoroczne spotkanie świąteczne pracowników Grupy BCC. Choć bawiliśmy się świetnie we własnym gronie, niewątpliwie gwiazdą wieczoru był występ kabaretowy Piotra Bałtroczyka.

Niemal 150 osób bawiło się do późnych godzin wieczornych. Przerwę podczas posiłku wypełnił nam niezwykle zabawny popis elokwentnych umiejętności Piotra Bałtroczyka, który wywoływał salwy nieustającego śmiechu.

Tradycyjnie też prezes BCC, Bartłomiej Buszczak, złożył życzenia wszystkim pracownikom Grupy BCC. W tym roku mottem (i konkluzją jednocześnie), była rola, jaką odgrywa w naszym życiu czas. Tegoroczne życzenia skupiły się więc na tym, aby Nowy Rok przyniósł nam te cele i te marzenia, na które szczególnie długo czekamy. I tego właśnie życzymy – i sobie i Wam.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku!
 

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email

  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com