Spotkanie Świąteczne BCC | All for One Poland

Spotkanie Świąteczne BCC

10 grudnia br. odbyło się coroczne Spotkanie Świąteczne pracowników BCC. W tym roku gościliśmy w Concordia Design Poznań, gdzie czekały na nas nie tylko dobre wino i pyszne potrawy, ale też liczne atrakcje artystyczne 🙂

Spotkanie rozpoczęło się od życzeń Prezesa BCC i muzycznego prezentu dla wszystkich pracowników. Następnie scenę przejęli artyści, którzy w ramach Ice Show stworzyli na naszych oczach zimową odsłonę logo BCC. Główną atrakcją był jednak występ saksofonisty, Krzysztofa Sandeckiego, dzięki któremu blisko 200-osobowe grono pracowników postanowiło spędzić ten wieczór na parkiecie. Tańce trwały niemalże do białego rana! Nie możemy się już doczekać kolejnego tak klimatycznego spotkania – to najlepsza okazja do integracji z koleżankami i kolegami ze wszystkich biur BCC.

Pozostając w świątecznym klimacie, życzymy Wam Wesołych Świąt i spełnienia planów w Nowym Roku! 

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com