Ścieżki awansu w BCC: rekordowy wynik | All for One Poland

Ścieżki awansu w BCC: rekordowy wynik

Dokładnie 219 dni, czyli niewiele ponad 7 miesięcy, zajęło rekordziście, pracownikowi BCC z Działu Usług IT, awansowanie na wyższy poziom w wewnętrznym systemie motywacyjnym. Jest to doskonały przykład na to, jakie efekty daje łatwy dostęp do wiedzy oferowany przez pracodawcę połączony z własnym zaangażowaniem i inicjatywą.

Rozwój w BCC jest pojmowany na kilka sposobów. Jednym z nich jest tzw. awans poziomy, który zakłada poszerzanie swoich kompetencji w ramach jednej lub wielu specjalizacji modułowych w systemie SAP i dążenie do bycia ekspertem w swojej dziedzinie. Oznacza to, że każdy konsultant od pierwszego dnia pracy w BCC – w zależności od poziomu swoich umiejętności – otrzymuje tzw. status konsultanta oraz propozycję szkoleń i ścieżki dalszego rozwoju. Dostęp do wiedzy jest niemal nieograniczony: od bogatych zbiorów know-how, poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, do egzaminów certyfikujących SAP AG włącznie.

Każdy pracownik w dowolnej chwili może się zapoznać zasadami przyznawania statusu, kryteriami awansu na wyższy poziom oraz bonusami, które mu w związku z tym przysługują (wyższe wynagrodzenie, samochód służbowy, itp.). Każdego roku przełożeni przygotowują ok. 20 wniosków o zmianę statusu na wyższy.

Średni czas potrzebny na nabycie nowych kompetencji, zdobycie wymaganych certyfikatów i doświadczenia, które pozwalają na zmianę statusu, to 2 lata. Dlatego na tym większe uznanie zasługuje 7-miesięczny okres awansu.
 

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com