Program szkoleń wewnętrznych BCC – jubileuszowe setne szkolenie | All for One Poland

Program szkoleń wewnętrznych BCC – jubileuszowe setne szkolenie

5 sierpnia br. w BCC odbyły się jubileuszowe, bo setne warsztaty w ramach uruchomionego w 2009 r. programu wewnętrznych szkoleń merytorycznych dla pracowników.

Jednym z czynników, który zapewnia BCC wysoką pozycję na rynku usług SAP, jest potencjał wiedzy zgromadzonej w organizacji od początku jej istnienia. Wiedza ta jest przekazywana w ramach programu wewnętrznych szkoleń merytorycznych. Szkolenia są prowadzone przez doświadczonych konsultantów-praktyków oraz kierowników projektów, którzy dzielą się swoimi kompetencjami z pracownikami o krótszym stażu, a także z tymi, którzy są zainteresowani zdobyciem wiedzy z nowych dla siebie obszarów.

Rokrocznie odbywa się około 30 szkoleń modułowych SAP (zarówno tych bardziej ogólnych o charakterze przeglądowym, jak i bardziej zaawansowanych, przeznaczonych dla specjalistów w określonej dziedzinie). Dodatkowo, osoby bardziej zainteresowanych tematyką prowadzenia projektów, mogą uczestniczyć w warsztatach metodyki wdrożeniowej BCC Go Forward i innych obszarów powiązanych, jak np. modelowanie procesów biznesowych.

Wszyscy pracownicy Grupy BCC mają dostęp do terminarza szkoleń poprzez specjalny portal; korzystając ze swojego indywidualnego konta mogą zapisać się na wybrane szkolenia. W tym roku odbyły się już 24 warsztaty, w których wzięło udział ponad 160 uczestników.

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com