Praktyki w BCC: Zapraszamy studentów i absolwentów do udziału w Konkursie”Grasz o Staż” | All for One Poland

Praktyki w BCC: Zapraszamy studentów i absolwentów do udziału w Konkursie"Grasz o Staż"

BCC po raz drugi jest fundatorem praktyk zawodowych w ramach najbardziej prestiżowego w Polsce konkursu dla studentów i absolwentów studiów wyższych.

Chcesz zrobić pierwsze kroki w prawdziwym świecie konsultingu biznesowego, a przy okazji poznać naszą firmę? Weź udział w Konkursie „Grasz o staż” organizowanym przez PricewaterhouseCoopers i Gazetę Wyborczą. W tym roku wybierzemy dwie najlepsze osoby i zaproponujemy miesięczne staże w Dziale Konsultingu: jeden w obszarze Finanse, Analizy, Planowanie, drugi w obszarze Zarządzanie Kapitałem Ludzkim.

Praktyki są szansą poznania specyfiki pracy w dużej firmie konsultingowej, oraz zdobycia praktycznej wiedzy przy udziale w ciekawych projektach realizowanych dla naszych klientów. To możliwość stawienia czoła prawdziwym wyzwaniom!

Wybranym osobom damy możliwość poznania zagadnień związanych z wdrożeniem systemu SAP, w tym m.in.: metodyki wdrożeniowej, tworzenia koncepcji rozwiązania SAP, konfiguracji i testowania systemu, przygotowania dokumentacji projektowej.

Ofertę kierujemy do absolwentów oraz studentów czwartego i piątego roku studiów o profilu ekonomicznym i informatycznym, zainteresowanych problematyką wsparcia zarządzania przez technologie informatyczne.

„Dzięki konkursowi Grasz o Staż mamy szansę poznać obiecujących i uzdolnionych młodych ludzi o świeżym spojrzeniu, o dużym entuzjazmie i zaangażowaniu. To znakomita okazja do rekrutacji najlepszych absolwentów z kraju. Warto wspomnieć, że wiele osób, które odbyły staż w BCC, jest z nami do dziś” – mówi Magdalena Owczarczak, Specjalista ds. Personalnych BCC.

Aby się ubiegać o staż w BCC, wystarczy wejść na stronę www.grasz.pl, wypełnić formularz, załączyć do niego rozwiązania 1 do 3 zadań prezentowanych na stronie Grasz o staż i wysłać swoje rozwiązania do 4 kwietnia 2006.

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com