Praca dyplomowa pod okiem BCC | All for One Poland

Praca dyplomowa pod okiem BCC

Koniec studiów byłby o wiele milszy, gdyby nie fakt, że trzeba jeszcze oddać pracę dyplomową. Dla jednych to katorga, ale dla innych okazja, żeby wyjść z uczelni z prawdziwym przytupem. Ambitnych zapraszamy do współpracy z BCC.

Pierwszym – i być może najważniejszym – etapem tworzenia każdej pracy dyplomowej jest wybór tematu. Często bywa to okres dylematów i frustracji, ale warto go przejść z podniesionym czołem, bo błąd popełniony w tej fazie będzie się mścił w każdym kolejnym działaniu. Przy czym temat to sprawa bardzo indywidualna: dla jednego będzie strzałem w dziesiątkę, dla kogoś innego może być po prostu ślepą uliczką.

BCC oferuje możliwość pisania pracy dyplomowej we współpracy z naszymi ekspertami. Ich rolą nie jest prowadzić studenta za rękę, natomiast dokładają dużo starania, aby wskazywać kierunki rozwoju; czuwają też nad postępami, pomagają eliminować błędy oraz dbają, aby powstające dzieło miało również wartość praktyczną, opartą o konkretne przykłady z życia biznesowego.

Jeśli jesteście zainteresowani, zapytajcie swoich promotorów lub skontaktujcie się bezpośrednio z naszym działem HR.

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email






  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com