Na naszych biurkach: nie tylko laptopy | All for One Poland

Na naszych biurkach: nie tylko laptopy

Tykająca świnka, zasuszone kwiaty, indiański totem, drewniany manekin i zestaw do mini-golfa… To tylko niektóre z interesujących przedmiotów znalezionych na biurkach i w pokojach pracowników BCC. Bo nie samą pracą żyje człowiek…

Codziennie spędzamy w pracy dużą część dnia. Życie prywatne przeplata się z zawodowym – jest to widoczne choćby w postaci osobistych drobiazgów leżących gdzieś pomiędzy laptopem a telefonem. Nasi pracownicy prezentują przejawy nieograniczonej fantazji.

W jednym z pokojów serwisu aplikacyjnego bezkarnie można powiedzieć „Starczy, prosiaku!” i nikt się nie obraża – bowiem na okiennym parapecie stoi zabawkowa świnka podrygująca energicznie w promieniach słońca. Jeśli się jednak zbytnio rozbryka , a jej tykanie staje się irytujące, bez dalszych dyskusji trafia do szuflady.

Na innym biurku można obejrzeć sporych rozmiarów tekturową tubę, której pochodzenie jest właściwie dla wszystkich tajemnicą. Przyjęło się więc uważać, że upuścił ją tutaj… zagubiony architekt. Zajęto się tubą troskliwie – w szybkim tempie zaczęła się pokrywać rysunkami przerażających masek i fantazyjnych egzotycznych wzorów… Aktualnie służy za enigmatyczny indiański totem zaklinający przyszłość.

Do ciekawszych należy też niewielki rysunek pełen modernistycznej kreski, łączący wpływy kubizmu i dadaizmu. Ogromne oczy na pół głowy, przekrzywione usta sięgające uszu, patyczkowate ręce i szeroki rozkrok… obraz przypomina wystraszonego mieszkańca kosmosu. „Ach, to przecież mój portret” – macha niedbale ręką dumna matka 3-letniego artysty.

Z kolei prezesa BCC codziennie wita drewniany manekin wyciągający dłoń w serdecznym geście. A zespół Wsparcia IT ozdobił swój pokój żółtą tabliczką z wdzięcznym napisem „Wszędzie dobrze, ale w pracy najlepiej”. Zapraszamy więc do BCC!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com