Kolejny wykład eksperta BCC na Politechnice Poznańskiej | All for One Poland

Kolejny wykład eksperta BCC na Politechnice Poznańskiej

Jeszcze w styczniu odbędzie się kolejny wykład na Politechnice Poznańskiej prowadzony przez BCC. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy we wtorek 24 stycznia br., o godz. 15:10, do sali wykładowej 13CW w Instytucie Informatyki, ul. Piotrowo 2 w Poznaniu.

Wykład realizowany jest w ramach wieloletniej współpracy BCC z Politechniką Poznańską. Najbliższy temat to „Centrum Przetwarzania Danych – bezpieczeństwo usług”, niezwykle aktualny w dobie informatyzacji biznesu i związanych z tym zagrożeń. Prowadzący  podczas swojej prelekcji umożliwi bliższe spojrzenie na funkcje oraz zadania Centrum Przetwarzania Danych w organizacjach biznesowych. Przeprowadzi też w aspekcie praktycznym pełną analizę roli technologii oraz personelu w odniesieniu do bezpieczeństwa oferowanych usług.

Prowadzącym jest Bartłomiej Janas, pracownik BCC od 2000 r. Od 2010 r. sprawuje funkcję Menedżera ds. Bezpieczeństwa Informacji oraz pełni rolę szefa Obszaru Bezpieczeństwa Informacji realizującego usługi BCC w tym zakresie. Jest również specjalistą o dużym doświadczeniu wdrożeniowym w obszarze SAP Basis, programowania, bezpieczeństwa systemów informatycznych, hurtowni danych SAP BW oraz oprogramowania do zarządzania usługami IT.

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email

  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com