Finał turnieju programistycznego BCC „Zakoduj świat, zaprogramuj karierę” | All for One Poland

Finał turnieju programistycznego BCC „Zakoduj świat, zaprogramuj karierę”

Zamiast szczęku oręża, krwawego potu i jęków konających na polu walki – klimatyzowana sala, komputery, odrobina humoru i skupienie na twarzach. We wtorek 28 maja zwycięzca został wyłoniony…

Uczestnicy mogli wykazać się podczas dwóch etapów. Przede wszystkim oceniane były umiejętności programowania, natomiast można było zdobyć dodatkowe punkty za takie kompetencje, jak komunikatywność czy zdolność argumentowania. A oto zwycięzcy:

I  miejsce – Paweł Cińcio, student kierunku Informatyka, Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu

II miejsce – Michał Majer, student kierunku Informatyka, Politechnika Poznańska

III miejsce – Michał Tomczyk, student kierunku Informatyka, Politechnika Poznańska

Oprócz nagród rzeczowych zostały też przyznane nagrody wyróżnienia w postaci zaproszenia na staż. Spotkania ze wszystkimi uczestnikami odebraliśmy bardzo pozytywnie i… liczymy na Waszą obecność w kolejnych edycjach.

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email

  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com