Dlaczego warto zostać stażystą w BCC? – część 1 | All for One Poland

Dlaczego warto zostać stażystą w BCC? – część 1

Wakacje to dla studentów czas odpoczynku i ładowania akumulatorów przed kolejnymi wyzwaniami na uczelni. Zastanawialiście się kiedyś, czy warto poświęcić te miesiące na zdobycie pierwszych doświadczeń zawodowych podczas stażu w BCC?

Podobne pytanie zadaliśmy osobom, które udział w tegorocznej edycji programu stażowego mają już za sobą. Jako pierwsi odpowiedzi udzielają stażyści z Działu Rozwoju Oprogramowania.

Ola, zespół Rozwiązań Integracyjnych i Mobilnych:

„Staż pozwolił mi na rozwój moich umiejętności w bardzo przyjaznej atmosferze. Miałam okazję wziąć udział w dużym projekcie, co przyniosło mi sporo satysfakcji. Otrzymywałam trudne zadania, które motywowały do działania i poszerzania swojej wiedzy. Specyfika pracy wymagała kontaktu z klientem, więc przy okazji rozwinęłam umiejętności miękkie i nabrałam pewności siebie. Zdecydowanie polecam wszystkim wzięcie udziału w stażu w BCC!

Marcin, zespół Cloud Computing Services:

„Od początku duże wrażenie zrobiła na mnie bardzo dobra atmosfera w zespole i świetne warunki do rozwoju. Zawsze można było liczyć na czyjąś pomoc, a zadania były adekwatne do moich umiejętności. Zdobyłem pierwsze doświadczenie, w szczególności jako tester aplikacji webowych. Zapoznałem się też z nowymi zagadnieniami, które dotyczyły baz danych oraz programowania. Elastyczne dni i godziny pracy oraz praca zdalna sprawiły, że bez problemu mogłem połączyć staż ze studiami. Czas spędzony w BCC będę zawsze bardzo miło wspominał, tym bardziej, że to moje pierwsze miejsce pracy :)"

Daniel, zespół Rozwiązań Integracyjnych i Mobilnych:

„Do BCC aplikowałem na staż jako programista Java z nadzieją na przedłużenie współpracy. Po dwóch tygodniach zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną, a po niecałych czterech byłem już szczęśliwym stażystą! Już w pierwszym tygodniu postawiono przede mną wyzwanie w postaci nowej technologii. Każde kolejne zadanie stawiało poprzeczkę nieco wyżej. Dzięki temu po trzymiesięcznym stażu mogłem pochwalić się większym doświadczeniem i przydatną wiedzą. Nic by jednak z tego nie było, gdyby nie mój zespół, jego lider oraz inni pracownicy BCC, którzy zawsze chętnie udzielą rady i pomogą rozwiązać problem. Obecnie jestem już pracownikiem, a nie stażystą. Jeżeli od stażu oczekujesz dużej dawki przydatnej wiedzy, pomocnych ludzi oraz poważnych projektów, to staż w BCC będzie dla Ciebie idealny.”

CDN. 🙂

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com