„Start zawodowy studentów kierunków ścisłych” – BCC odwiedza Toruń | All for One Poland

„Start zawodowy studentów kierunków ścisłych” – BCC odwiedza Toruń

Korzystając z zaproszenia Biura Karier Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, w dniu 30 listopada weźmiemy udział w uczelnianym spotkaniu ze studentami kierunków ścisłych. Z uwagi na szeroki zakres działalności BCC, zapraszamy do kontaktu również zainteresowanych studentów innych specjalności.

Mówi się, że żaden z gości przebywających w Toruniu, nie może z niego wyjechać bez regionalnego specjału, czyli piernika. Prawdziwość tego stwierdzenia sprawdzimy podczas przyszłej bytności w tym mieście.  Spotkanie  „Start zawodowy studentów kierunków ścisłych” zostało zorganizowane przez Biuro Karier UMK wraz z Dziekanami Wydziału Matematyki i Informatyki, Wydziału Chemii oraz Wydziału Fizyki Astronomii i Informatyki Stosowanej. Dzięki tej inicjatywie będziemy mogli omówić wkład BCC w edukację akademicką w zakresie wsparcia biznesu za pomocą technologii informatycznych. 

Od godziny 10:00 zapraszamy na Wydział Matematyki i Informatyki UMK, przy ul. Chopina 12/18 w Toruniu. Swoją obecność zaczniemy od krótkiej prezentacji firmy w auli wydziału, a w późniejszym czasie również będziemy do Waszej dyspozycji na stoisku informacyjnym BCC. Chętnie odpowiemy na wszystkie zadawane pytania, ale ponieważ powoli przygotowujemy się już do rekrutacji na staże i praktyki w roku 2012, zachęcamy szczególnie osoby zainteresowane zdobyciem lub pogłębieniem swoich doświadczeń zawodowych.

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com