BCC w Krakowie i Bydgoszczy | All for One Poland

BCC w Krakowie i Bydgoszczy

Po wakacyjnych podróżach i letnim lenistwie, czas na wojaże służbowe. Po trzech miesiącach przerwy naprawdę chętnie się z Wami ponownie spotkamy! – w drugiej połowie października odwiedzimy Kraków i Bydgoszcz.

We wtorek 22 października w godz. 10:00-16:00 będziemy mogli się spotkać na Inżynierskich Targach Pracy na Politechnice Krakowskiej, w hali Centrum Sportu i Rekreacji Politechniki Krakowskiej przy ul. Kamiennej 17. Oczywiście zapraszamy nie tylko inżynierów, ale wszystkich zainteresowanych, którzy chcieliby pracować w krakowskim biurze BCC.

Natomiast czwartek 24 października należy do Bydgoszczy, w której również funkcjonuje biuro BCC. Podczas targów pracy OFFerty 2013 będziemy na Was czekać w godz. 10:00-15:00 na stoisku nr 47 w Hali Widowiskowej Łuczniczka, przy ul. Toruńskiej 59. Już dziś popatrzcie na plan targów, żeby Wam było łatwo do nas trafić.

 

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com