BCC na Wydziale Matematyki i Informatyki UAM | All for One Poland

BCC na Wydziale Matematyki i Informatyki UAM

Campus Morasko ma wiele zalet… Na wielkim grillowaniu nie mieliśmy wprawdzie okazji być, ale wciąż możemy się spotkać na Targach Pracy, Praktyk i Staży Branży IT na Wydziale Matematyki i Informatyki. Zapraszamy 21 maja 2013 r. od godz. 9:00.

Są co najmniej dwa powody, dla których musimy się tam pojawić:

1. BCC jest pionierem. W wielu dziedzinach, nie tylko w branży projektowej SAP. Do naszych osiągnieć będziemy teraz mogli dodać kolejne – będziemy na pierwszych Targach Pracy, Praktyk i Staży Branży IT na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu, organizowanych we współpracy z Fundacją Science To Business.

2. Te targi są dedykowane studentom i absolwentom kierunków informatycznych, a przecież gdzie informatyka – tam i my!

A jakie Wy macie powody, żeby się tam pojawić?

Dokładny adres: Wydział Matematyki i Informatyki UAM, ul. Umultowska 87, 61-614 Poznań

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email

  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com