BCC na Festiwalu Ekonomisty w Toruniu | All for One Poland

BCC na Festiwalu Ekonomisty w Toruniu

„SAP w pigułce – czyli co warto wiedzieć o systemie SAP” to tytuł wykładu wygłoszonego w dniu 6 grudnia br. przez Kierownika Projektu z BCC. Prelekcja była zwieńczeniem całego dnia, poświęconego tematyce systemów klasy ERP w ramach Festiwalu Ekonomisty na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK.

Jednym z wielu pozytywnych efektów ostatniego spotkania w Toruniu, było zaproszenie BCC przez Koło Naukowe Optymalizacji Decyzji i Systemów ERP na organizowany blok tematyczny związany z działalnością Koła. Studenci mogli posłuchać o tym, czym właściwie jest system SAP oraz jakie są jego możliwości, poznali też podstawowe kwestie złożonej metodyki projektowej stosowanej podczas wdrożeń oraz wybrane zagadnienia techniczne.

Po wykładzie dyskusja dość zaskakująco nie dotyczyła kwestii merytorycznych – studenci znacznie bardziej zainteresowani byli poznaniem tajników pracy w BCC, niejako „od kuchni”. Pytali o to, jak wygląda przeciętny tydzień pracy, jakie kompetencjami należy się wykazywać, aby być dobrym konsultantem lub na jakie aspekty zwrócić uwagę jeszcze na studiach aby bardziej świadomie kierować swoją przyszłą karierą zawodową.
 

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com