BCC na Dniach Kariery | All for One Poland

BCC na Dniach Kariery

Udział w Dniach Kariery na poznańskiej Akademii Ekonomicznej, w dn. 13 marca br., to po konkursie „Grasz o Staż” kolejna inicjatywa BCC skierowana do studentów.

Dni Kariery to największe targi pracy, praktyk i staży w Polsce organizowane przez AIESEC – międzynarodową organizację studencką. Odbywają się już od 16 lat na wiosnę w największych ośrodkach akademickich. Co roku bierze w nich udział około 50 000 studentów oraz ponad 150 firm.

Celem udziału BCC tym przedsięwzięciu było spotkanie i wymiana informacji ze studentami – potencjalnymi naszymi przyszłymi kolegami i koleżankami, pracownikami BCC. W ramach Akademii Umiejętności, części projektu „Dni Kariery”, Michał Jasiński, kierownik projektów BCC, poprowadził wykład pod hasłem „Jak osiągnąć sukces. Udane wdrożenie systemu ERP”. Jego wystąpienie, podobnie jak stoisko BCC podczas targów, przyciągnęło wielu studentów zaciekawionych tą problematyką. Spotkania zaowocowały złożeniem przez studentów wielu aplikacji do BCC.

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com