BCC jedzie na wakacje | All for One Poland

BCC jedzie na wakacje

Lipiec i sierpień to najbardziej wyczekiwany czas przez uczniów i studentów. Również i wiele osób pracujących w BCC właśnie w tych miesiącach wybiera się na urlop. Ale gdzie? Oto jest pytanie.

Spontaniczna ankieta przeprowadzona na korytarzu, w kuchni i pomiędzy jedną a drugą telekonferencją z klientem biznesowym, pozwoliła poznać ogólny trend urlopowy w Grupie BCC. Preferencje ankietowanych nie pozostały obojętne na ostatnie kaprysy polskiej pogody – zaledwie 32% osób postanowiło zostać wiernymi urokowi ojczystego kraju. W tej puli bezkonkurencyjny okazał się zielonobłękitny Bałtyk, szumiący grzywami siwych fal i szczycący się delikatnym piaskiem plaż.

Pozostałe 68% osób postanowiło odwiedzić dalsze zakątki naszego globu. Choć dużą popularnością cieszyły się europejskie kraje, nie one przykuwały uwagę… Kambodża, Laos, Wietnam, Maroko, Indie wywołały gęsią skórkę jednoczesnej ekscytacji oryginalną przygodą i przerażenia na myśl o egzotycznym robactwie. Szybko została jednak ona złagodzona wizją gorących wczasów na Kanarach czy Dominikanie – piaszczysta plaża, przejrzysty błękit wody, wygodny leżak pod palmami a w dłoni kolorowy drink z parasolką… Pomysłów jest więc wiele.

A Wy gdzie spędzicie wakacje?… Życzymy wszystkim dni pełnych słońca, fantastycznych wspomnień i bezpiecznego powrotu do domu. Spotkamy się ponownie we wrześniu!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com